Strona głównaNowy SączAtrakcje Nowy SączDodaj ogłoszenie Kontakt Cennik Regulamin Edytuj lub usuń ogłoszenie  

Ogłoszenia Nowy Sącz - praca, nieruchomości, usługi


Kategorie Nowy Sącz

strzalka Antyki (4)
strzalka Biżuteria, zegarki (4)
strzalka Budowlane, remonty (9)
strzalka Dla Domu i Ogrodu (76)
strzalka Dla Dzieci (21)
strzalka Elektronika (3)
strzalka Filmy (1)
strzalka Inne (90)
strzalka Komputery (24)
strzalka Korepetycje (2)
strzalka Kredyty, pożyczki (1)
strzalka Książki (6)
strzalka Kursy i szkolenia (6)
strzalka Maszyny, urządzenia (13)
strzalka Materiały budowlane (0)
strzalka Meble (23)
strzalka Motoryzacja (90)
strzalka Muzyka (24)
strzalka Nieruchomości (234)
strzalka Praca (690)
strzalka RTV i AGD (10)
strzalka Telefony i Akcesoria (3)
strzalka Towarzyskie (2)
strzalka Transport i przeprowadzki (3)
strzalka Urządzenia i maszyny (0)
strzalka Usługi (439)
strzalka Zdrowie, uroda (45)
strzalka Zwierzęta (29)

Sponsorowane

Wyszukiwarka sądecka

cofnij Szukaj słów: 
 Miejscowość: 
 Kategoria: 
cofnij Typ oferty:
 Region:
 Cena:
od: 
do: 

Statystyki Nowy Sącz

 Liczba ogłoszeń:  1881
 Oczekujące:  11
Zarejestrowanych userów:
 Dzisiaj:  0
 Ogółem :  283
 On-line : 1  
szkoła pływania chełmiec nowy sšcz

Ogłoszenia Nowy Sącz

Autorska wirtualna giełda, w której każdy może szybko i bez zbędnych formalności dodać swoje ogłoszenie w dwudziestu dwóch kategoriach. Aby dodać ogłoszenia należy wypełnić formularz dostępny po przejściu na zakładkę "Dodaj ogłoszenie", można dodawać zdjęcia oraz czas i cenę za dany przedmiot. Wszystkie ogłoszenia są z Nowego Sącza i niedaleko zlokalizowanych miejscowości. Korzystanie z serwisu jest darmowe i dostępne dla każdego internauty. Jeżeli nie wiesz gdzie sprzedać niepotrzebną rzecz a może chciałbym coś kupić po kuszącej cenie? Darmowe ogłoszenia regionalne z Nowego Sącza ułatwią Tobie taki wybór. Nowy Sącz to duże miasto, dlatego zachęcamy do umieszczania ogłoszeń bez wychodzenia z domu.
Atrakcje Nowy Sącz
 

W tak pięknym mieście, jakim jest Nowy Sącz, nikt z nas nudzić się nie będzie. Malownicza sceneria i piękna architektura to czynniki, dzięki którym w tym mieście turyści mogą miło spędzać czas. Jakie atrakcje turystyczne i zabytki zasługują tu na szczególną uwagę? Oto kilka najważniejszych obiektów, których w trakcie wycieczki po Nowym Sączu nie można pominąć.


Miejsce 10. Ulica Jagiellońska


Miłośnikom pięknych kamienic i klimatycznych lokali, spacer najbardziej reprezentacyjną ulicą Nowego Sącza z pewnością dostarczy niezapomnianych wrażeń. Przy ulicy Jagiellońskiej ujrzeć można wiele secesyjnych kamienic oraz tak ważną atrakcję dla miłośników kultury żydowskiej, jaką jest Dom Modlitwy Natana – jedyny czynny chasydzki dom modlitwy w Polsce.

Miejsce 9. Rezydencja Lubomirskich


Dawna rezydencja Lubomirskich, dziś służąca jako siedziba Biblioteki Publicznej, to jedna z ciekawszych budowli na terenie miasta. Ten pochodzący w I połowy XVII wieku dom do dziś prezentuje się wspaniale, a swym historycznym charakterem może oczarować każdego turystę.

Miejsce 8. Dworzec kolejowy


Dworzec kolejowy w Nowym Sączu jest kolejnym zabytkiem, któremu braku atrakcyjności i historycznej wartości nie można zarzucić. Gmach z lat 70-tych XIX wieku, przebudowany w wieku XX, dziś zachwyca przede wszystkim swym secesyjnym wnętrzem.

Miejsce 7. Galeria Marii Ritter


Miłośników sztuki może w Nowym Sączu oczarować Galeria Marii Ritter – miejscowej malarki, żyjącej w latach 1899-1976. W zabytkowej kamienicy, wzniesionej na przełomie XVIII i XIX wieku na rogu Rynku i ulicy Jagiellońskiej, zobaczyć można m. in. warsztat artystki oraz kolekcję jej prac.

Miejsce 6. Dom Gotycki


Wzniesiony w XV wieku Dom Gotycki to ważna atrakcja – nie tylko dla miłośników historii. W tym pięknym domu ma obecnie są siedzibę muzeum, którego dumą jest kolekcja sztuki cechowej, sakralnej i cerkiewnej. To idealne miejsce dla miłośników ikon, choć i zabytków związanych ze sztuką dworską nie brakuje w tym miejscu.

Miejsce 5. Bazylika św. Małgorzaty


To najważniejszy zabytek sakralny na terenie miasta oraz świątynia, która cieszy się wielkim powodzeniem wśród pielgrzymów. Wzniesiona w początkach XIV wieku, kusząca wizerunkiem Przemienienia Pańskiego, jest ciekawym punktem dla każdego miłośnika gotyku oraz sztuki sakralnej.

Miejsce 4. Miasteczko Galicyjskie


To jedna z nowszych atrakcji miasta, którą turyści odwiedzają bardzo chętnie. Utworzone jako uzupełnienie Sądeckiego Parku Etnograficznego, jest Miasteczko Galicyjskie wyjątkowym miejscem. Tu można odbyć podróż w czasie i na własnej skórze poczuć, jak wyglądało życie na terenie Galicji na przełomie XIX i XX wieku.

Miejsce 3. Sądecki Park Etnograficzny


Ten wspaniały skansen zachwyci nie tylko miłośników ludowej kultury i drewnianego budownictwa. To piękne miejsce, któremu w czasie wycieczki po Nowym Sączu warto się uważniej przyjrzeć. Założony w 1969 roku park etnograficzny w Nowym Sączu to jedna z największych placówek muzealnych tego typu w Polsce. Na terenie parku można poszerzyć swą wiedzę na temat takich grup, jak Łemkowie czy Górale Sądeccy. Można tu również poznać życie Lachów Sądeckich i kulturę Pogórzan.

Miejsce 2. Ruiny zamku


Ruiny zamku wzniesionego w czasach Kazimierza Wielkiego oraz Baszta Kowalska, będąca jedyną pamiątką po dawnych fortyfikacjach Nowego Sącza – oto kolejne atrakcje, z jakimi można się spotkać podczas zwiedzania tego miasta. Zamkowe mury są jednocześnie doskonałym punktem widokowym, z którego można obserwować miejsce, w którym doliny Dunajca i Kamienicy łączą się ze sobą.

Miejsce 1. Rynek z eklektycznym ratuszem


Wielki rynek oraz eklektyczny ratusz, który zajmuje jego centralną część – oto miejsce, które jest obowiązkowym punktem w programie zwiedzania miasta. Piękne kamienice, mogące się pochwalić jeszcze zabytkowymi portalami i gotyckimi piwnicami, XIX-wieczny ratusz zachwycający swą fasadą – oto skarby, z jakimi można się spotkać w tym miejscu.

Wspaniałe i zróżnicowane atrakcje turystyczne sprawiają, że miłośnicy zabytków i dobrej zabawy do Nowego Sącza zaglądają coraz chętniej. I dobrze, bo to piękne miasto z pewnością zasłużyło sobie na uznanie w turystycznej branży.

Dodawanie standardowych ogłoszeń jest darmowe, wystarczy wypełnić formularz i czekać na akceptację. Do portalu przyjmowane są ogłoszenia z Nowego Sącza dotyczące kategorii, które są w nim zawarte np. praca, nieruchomości, zdrowie i uroda. Każdy użytkownik, który chciałby poprawić jakość tego portalu lub chciałby się podzielić swoimi sugestiami - zapraszamy do kontaktu. Mamy nadzieje i aspiracje na stworzenie dużej i zarazem aktualnej bazy ogłoszeń z Nowego Sącza. Dodatkowo dla firm i organizacji z Nowego Sącza uruchomiliśmy katalog, w którym można umieścić swoją działalność wraz z opisem.

Darmowe ogłoszenia z Nowego Sącza i okolic

.
Kontakt Regulamin Rejestracja Logowanie |