Strona głównaNowy SączAtrakcje Nowy SączDodaj ogłoszenie Kontakt Cennik Regulamin Edytuj lub usuń ogłoszenie  

Ogłoszenia Nowy Sącz - praca, nieruchomości, usługi


Kategorie Nowy Sącz

strzalka Antyki (4)
strzalka Biżuteria, zegarki (4)
strzalka Budowlane, remonty (9)
strzalka Dla Domu i Ogrodu (76)
strzalka Dla Dzieci (21)
strzalka Elektronika (3)
strzalka Filmy (1)
strzalka Inne (90)
strzalka Komputery (24)
strzalka Korepetycje (2)
strzalka Kredyty, pożyczki (1)
strzalka Książki (6)
strzalka Kursy i szkolenia (6)
strzalka Maszyny, urządzenia (13)
strzalka Materiały budowlane (0)
strzalka Meble (23)
strzalka Motoryzacja (90)
strzalka Muzyka (24)
strzalka Nieruchomości (234)
strzalka Praca (690)
strzalka RTV i AGD (10)
strzalka Telefony i Akcesoria (3)
strzalka Towarzyskie (2)
strzalka Transport i przeprowadzki (3)
strzalka Urządzenia i maszyny (0)
strzalka Usługi (439)
strzalka Zdrowie, uroda (45)
strzalka Zwierzęta (29)

Sponsorowane

Wyszukiwarka sądecka

cofnij Szukaj słów: 
 Miejscowość: 
 Kategoria: 
cofnij Typ oferty:
 Region:
 Cena:
od: 
do: 

Statystyki Nowy Sącz

 Liczba ogłoszeń:  1881
 Oczekujące:  1
Zarejestrowanych userów:
 Dzisiaj:  0
 Ogółem :  283
 On-line : 1  
szkoła pływania chełmiec nowy sšcz

Ogłoszenia Nowy Sącz

Autorska wirtualna giełda, w której każdy może szybko i bez zbędnych formalności dodać swoje ogłoszenie w dwudziestu dwóch kategoriach. Aby dodać ogłoszenia należy wypełnić formularz dostępny po przejściu na zakładkę "Dodaj ogłoszenie", można dodawać zdjęcia oraz czas i cenę za dany przedmiot. Wszystkie ogłoszenia są z Nowego Sącza i niedaleko zlokalizowanych miejscowości. Korzystanie z serwisu jest darmowe i dostępne dla każdego internauty. Jeżeli nie wiesz gdzie sprzedać niepotrzebną rzecz a może chciałbym coś kupić po kuszącej cenie? Darmowe ogłoszenia regionalne z Nowego Sącza ułatwią Tobie taki wybór. Nowy Sącz to duże miasto, dlatego zachęcamy do umieszczania ogłoszeń bez wychodzenia z domu.
 Dobrze płatna Praca na Alasce
 
 Cena: 
ogloszenia Rodzaj ogłoszenia: Dam
ogloszenia Lokalizacja:
Polska ogloszenia Małopolskie ogloszenia Kraków ogloszenia ul. Malborska
 
ogloszenia Nowy Sącz, dnia: 2016-02-26
ogloszenia Ogłoszenie ważne do: 2024-10-12
ogloszenia Pokaż na mapie:  
mapa
ogloszenia Opis:
Szukasz legalnej i dobrze płatnej pracy za granicą? Chcesz poznać ludzi z całego świata oraz przeżyć niesamowitą przygodę? Interesują Cię podróże? Jeśli TAK, mamy dla Ciebie atrakcyjną ofertę. Why Not USA pośredniczymy w rekrutacji uczestników do Programu H2B umożliwiającego legalną pracę w Stanach Zjednoczonych.Obecnie rekrutujemy chętne osoby do pracy na Alasce w przedsiębiorstwie: Peter Pan Seafoods oraz Icicle Seafoods.Why Not USA przedstawia nowe oferty dobrze płatnej pracy na Alasce. Dnia 9 kwietnia 2016 r. w Krakowie odbędą się targi pracy podczas których obecni będą przedstawiciele z dwóch firm z Alaski: Peter Pan Seafoods oraz Icicle Seafoods.Szczegóły ofert przedstawiamy poniżej.Pracodawca Peter Pan Seafoods oferuje:• bardzo dobre warunki finansowe: 9,75 USD/1 godz., każda nadgodzina: 14,63 USD;• połączenie lotnicze między Seattle/Anchorage a miejscem pracy i z powrotem;• zakwaterowanie i wyżywienie płatne 10$ za dzień, jednak zostanie zwrócone po przepracowanym kontrakcie;• zwrot kosztów za bilet lotniczy z Polski do USA i z powrotem dla osób, które przepracują cały kontrakt.Pracodawca Icicle Seafoods oferuje:• bardzo dobre warunki finansowe: 9,75 USD/1 godz., każda nadgodzina: 14,63 USD;• połączenie lotnicze między Seattle a miejscem pracy i z powrotem;• zakwaterowanie i wyżywienie płatne 10$ za dzień, jednak zostanie zwrócone po przepracowanym kontrakcie;• zwrot kosztów za bilet lotniczy z Polski do USA i z powrotem dla osób, które przepracują cały kontrakt.Warunki uczestnictwa w programie:• wiek pomiędzy 18 - 40 lat;• znajomość języka angielskiego na poziomie komunikatywnym;• uiszczenie opłat za program w terminie;• złożenie kompletnych dokumentów aplikacyjnych w terminie;• gotowość pracy w wyznaczonym terminie (maj-wrzesień);• otwartość na doświadczenia oraz chęci do pracy. Szczegółowych informacji o programie udzielają:Małgorzata Dyrczul. Malborska 5630-646 Krakówtel.: +48 12 655 16 14tel. kom.: +48 794 452 222alaska.krakow@whynotusa.plGodziny otwarcia biura:pon. - pt. 11:00-16:00
 
ogloszenia Formularz kontaktowy       Numer ogłoszenia: 4756
zdjecie E-mail - alaska.krakow@whynotusa.pl
ogloszenia Telefon - 12 655 16 14
www - http:// www.whynotusa.pl
 
Zadaj pytanie Sprzedającemu poprzez e-mail. W celu szybkiego kontaktu, prosimy podać własny adres e-mail.
    
 
ogloszenia Osoba kontaktowa * 
 ogloszenia Twój e-mail * 
 ogloszenia Temat * 
 ogloszenia Pytania/uwagi * 
    
    
glowna glowna glowna
glowna glowna glowna
Kliknij w miniaturkę, aby zmienić zdjęcie
Liczba wyświetleń strony: 1912 razy.
 
Ocena (0)
 

Dodawanie standardowych ogłoszeń jest darmowe, wystarczy wypełnić formularz i czekać na akceptację. Do portalu przyjmowane są ogłoszenia z Nowego Sącza dotyczące kategorii, które są w nim zawarte np. praca, nieruchomości, zdrowie i uroda. Każdy użytkownik, który chciałby poprawić jakość tego portalu lub chciałby się podzielić swoimi sugestiami - zapraszamy do kontaktu. Mamy nadzieje i aspiracje na stworzenie dużej i zarazem aktualnej bazy ogłoszeń z Nowego Sącza. Dodatkowo dla firm i organizacji z Nowego Sącza uruchomiliśmy katalog, w którym można umieścić swoją działalność wraz z opisem.

Darmowe ogłoszenia z Nowego Sącza i okolic

.
Kontakt Regulamin Rejestracja Logowanie |